تبلیغات
سردار شهید محمد حصاری - پژوهش

سردار شهید محمد حصاری
پشتیبان ولایت فقیه باشید تا به مملكت شما آسیبی نرسد. امام خمینی...الّلهم صّلعلی محمد وآل محمد.الّلهم صّلعلی محمد وآل محمد.

بزرگ مردتاریخ

جستجو
لوگو دوستان

 پایگاه مقاومت بسیج نصر
جعبه حدیث

سایت شهیدان حصاری

شکوه سرخ

هیئت رزمندگان اسلام نیشابور

شهدای اصناف وبازار یاران سلسله الذهب

شهیداندرود

یاران عاشق . شهدای ینگجه سرولایت نیشابور

شهدای فدیشه نیشابور

ستارگان خاک باغشن

موضوع: عشقستان -

به اطلاع كلیه اساتید و پژوهش گران می رسانم بنده در حال انجام یك پژوهش با عنوان"بررسی سطح سواد شهدا دفاع مقدس و مقایسه آن با مردم هم عصر شان"می باشم لذا تقاضا دارم اگر مطلبی در این خصوص دارید برای تكمیل و غنی تر شدن پژوهش مذكور برای بنده ارسال نمایید.

متاسفانه بنیاد شهید انقلاب اسلامی از در اختیار گذاشتن این اطلاعات خود داری می كند و بیان می كنند كه این اطلاعات كاملا محرمانه است و سوال برای بنده پیش می آید چرا؟...

چند روز قبل تعدادی از دانشجویان خود را كه علاقه زیادی به مطالعه در خصوص شهید وشهادت داشتند را به صورت رسمی و از طرف دانشگاه به بنیاد شهید شهر... معرفی كردم.اما پس از چند روز پیگیری با برخورد زشت و زننده رئیس بنیاد مواجه شدند .ایشان مطرح كرده بودند این اطلاعات كاملا محرمانه است و به شما نخواهیم داد.

البته بنده با عنایت شهدا مقداری اطلاعات كسب كرده ام اما جهت تكمیل مطالب تقاضا دارم اگر مطلبی در این خصوص دارید برای تكمیل و غنی تر شدن پژوهش مذكور برای بنده ارسال نمایید.

انشاالله مسیر شهدا را ادامه خواهیم داد و سعی می كنیم هر روز تعداد زیادی را با این فرهنگ آشنا كنیم.

فرزند شهیدنوشته شده در چهارشنبه 19 تیر 1392 توسط به جمال پاك محمدصلوات محمد
مقام معظم رهبری

درباره سایت
آمار سایت
Nasr19